Oleme TachoScan tarkvara ametlik esindaja ja koolitaja Eestis

OÜ Ametikoolitus alustas TachoScan tarkvara ja toodete esindamisega tegevust 2013 suvel. Ajendiks sai paljude klientide poolt antud tagasiside, et nad ei oska kuidagi kasutada omale juba soetatud TachoScani tarkvara. Samuti puudus senini korralik tugi ja abi klientidele.

Nähes probleemi saigi otsustatud, et parema klientide teenindamise nimel on kõige otstarbekam luua ise otsesidemed TachoScani tootjafirma Ineloga ning pakkuda teenust, mille tulemusena on klientidel käes kasutoov töövahend ja abivalmis partner. Meie eesmärgiks ei ole müüa tarkvara ega seadet, vaid kliendi probleemidele lahendust. Nii sõlmisimegi koostöölepingu, läbisime vastavad koolitused ning ka praegugi oleme igapäevaselt TachoScani tootjaga ühenduses, lahendame oma klientide muresid ning õpime ise iga päevaga juurde. Kliente tuleb iga päevaga juurde ja nemad hindavad just meie abivalmidust ja asjatundlikkust.

Usume, et TachoScan on autojuhitde töö- ja puhkeaja korralduse lõpliku kasu saavutamisel parimaid lahendusi ning me töötame pidevalt selle nimel, et klientidele pakkuda parimat teenust ning arengut.

Ametikoolitus OÜ omab ka koolituskeskust, kus pakutakse praktilisi koolitusi tõstukijuhtidele ja kutselistele autojuhtidele. Meie koolitajad on uuendusmeelsed oma ala fännid ja spetsialistid, kes ise pidevalt arnevad. Arendame pidevalt ka olemasolevate koolituste sisu ja juurde uusi tööalaseid koolitusi logistika- ja transpordisektoris.

Kui vajate usldusväärset partnerit autojuhtide koolitamisel ning töö-, sõidu- ja puhkeaja korraldamiseks oma ettevõttes, siis Ametikoolitus OÜ on selleks parim valik!


Tulemuslikku koostööd soovides,

Lenno Põder
koolitaja / tegevjuht
Tel: 507 7332
E-post: lenno.poder(ät) ametikoolitus.ee
www.tachoscan.ee
www.ametikoolitus.ee